Premix Cam Küreciği - Premix glass beads

STANDART: TS EN 1423,  TS EN 1424 Standartı ve CE Belgesine sahiptir.

TANIMI: Cam kürecikler: Boyalar, Termoplastik, Soğuk, Çift Kompenantlı vb. Yol Çizgi Boyaları üzerine, Yol Yüzeyine uygulandıktan sonra dökülen malzemeler olarak tanımlanır. Bir aracın farlarından gelen ışık demetini sürücüye doğru geri yansıtarak yatay işaretlemenin gece görünürlüğünü sağlamak için kullanılan şeffaf, küresel, cam tanecikleridir.

GÖRÜNÜŞ: Cam Kürecikleri şeffaf, temiz, renksiz, düzgün yüzeyli ve küresel biçimdedir. Cam Kürecik ambalajları içerisinde Çatlak veya kırıklı cam küreciği ve herhangi bir nedenle başka bir malzeme bulunmamaktadır.

KİMYASAL DAYANIKLILIK: Cam Küreciklerinin Suya, Hidroklorik Aside, Kalsiyum Klorüre, Sodyum Sülfüre dayanıklıdır. Herhangi biriyle teması halinde cam küreciklerinin yüzeyinde puslanma veya matlaşma olmamaktadır.

TEHLİKELİ MADDELER: TS EN 1423/Ocak 2014 Ek 1.2'ye göre Cam küreciği Deneylerinde;  Arsenik (As), Kurşun (Pb), Antimon (Sb) Tespit edilmemiştir. 

KAPLAMA : Kaplamasız

CAMIN KIRILMA İNDİSİ:  Cam Küreciklerinin kırma indisi (n) TS EN 1423 standartlarında belirtilen esaslara göre;  Sınıf A:n ≥ 1,5' dur.

AMBALAJ: 25 Kg.lık Torba, 1000 Kg Big-Bag