Kurumsal Yapı

ÇELİKAY KİMYA VE BOYA SANAYİ TİCARET A.Ş Türkiye de yol güvenliği konusunda uzmanlaşmış ve önde gelen bir cam boncuk üreticisi ve satıcısıdır. Müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak ilkemizdir.

TS EN 1423 ve TS EN 1424 Standardı CE Belgesine sahip Silikon ve Silan kaplı Cam Küreciği üretimlerimiz ile Özel Sektör kuruluşları alımlarında ve Kamu Kurumlarının 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu çerçevesinde hazırlanan ihalelerine katılarak rekabetçi fiyatlarımız ile sözleşme, teknik şartname ve Mal alım Muayene yönetmelik hükümlerine göre teslimini sürelerinden önce gerçekleştirmiş ve iş Deneyim Belgelerini elde etmiştir.

               Kuruluşlarınız ihtiyacı olan Yatay işaretleme ürünlerinin, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu gereği Doğrudan temin, Pazarlık usulü ve Belli istekliler arasındaki ihaleleriniz ile alım öncesi yaklaşık maliyetlerin oluşturulmasında, firmamızın vereceği rekabetçi fiyatlarla idarenize hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızın bilinmesini isteriz.

 Saygılarımızla.

  ÇELİKAY A.Ş


ÇELİKAY Company Turkey is also specialized in road safety and a leading manufacturer of glass beads. Our vision is to provide the best solutions to our customers.

Компания ÇELİKAY Турция также специализируется в области безопасности дорожного движения и ведущий производитель стеклянных шариков. Наше видение заключается в предоставлении лучших решений для наших клиентов.

شركة ÇELİKAY كما متخصصة تركيا في مجال السلامة المرورية والشركة الرائدة في مجال الخرز الزجاجي. رؤيتنا هي تقديم أفضل الحلول لعملائنا.